O nás

Acrislines autobusová doprava, která nikoho nezklame

O nás

Acrislines autobusová doprava, která nikoho nezklame

Splnění dětského snu

Za první myšlenkou celé společnosti stojí náš jednatel a majitel Vít Buranda. Vize vlastní autobusové dopravy se mu v hlavě rodila už od dětství, kdy si na svůj vlastní vozový park zatím jen hrál. Cestu k fungující a silně expandující společnosti počal ve svých studentských letech, kdy se začal seznamovat s prací v dopravě na pozici stevarda ve společnosti RegioJet. V této době se v něm na plno probudila vášeň pro autobusy a nedočkavě čekal na možnost rozšíření řidičského oprávnění. Po jeho získání začal své první kilometry najíždět u stejné firmy, u které začínal na pozici stevarda. Poté získával další zkušenosti na linkách mezi Českem a Německem pro další velkou autobusovou společnost DB.

Tyto cenné zkušenosti získával ve větší míře jako brigádník, protože po celou dobu primárně pracoval v rodinné firmě zabývající se developmentem a výstavbou domů RD Rýmařov. Zde získal asi tu nejcennější životní zkušenost a tou byl "tah na branku" spojenou s podnikáním. Proto se v roce 2020 rozhodl koupit svůj první autobus, na kterém si i sám dělal řidiče a díky své píli, houževnatosti a empatii, kdy dokázal svým klientům po každé vyjít vstříc, se může dnes pyšnit tím, že za necelé dva roky vlastní vozový park s osmi autobusy. A na tomto čísle zcela jistě nekončí. Obklopil se zkušenými lidmi, kteří mu pomáhají zdravě růst.

To vše by se nikdy neobešlo bez plné podpory Vítkovi přítelkyně Nikol, která za ním stojí od samého počátku. Právě z její hlavy vzešel nápad na název Acrislines.

Svoji lásku k dopravním prostředkům završil Vítek získáním pilotního průkazu. A teď už jen ty kapitánské zkoušky.

dopravním prostředkům završil získáním pilotního průkazu. A teď už jen ty kapitánské zkoušky 😉.

O nás

Řídit autobus můžete sami, ale už ne autobusovou společnost

Obklopit se srdcaři je zákon úspěchu

Provozovat jeden autobus je složité, ale řídit autobusovou společnost bez dobrého týmu je doslova nereálné.

Podnikání v autobusové dopravě patří administrativně mezi nejsložitější a nejnáročnější odvětví, které nezvládne každý. Denně do svého cíle dovezeme tisíce lidí, za které neseme plnou odpovědnost. I proto je podnikání v této oblasti tak náročné, vyžaduje připravenost, smysl pro detail i rychlý úsudek. A to by nešlo bez týmu lidí, kteří své práci nejen rozumí, ale zároveň ji milují a není pro ně jen povinností.

Ve společnosti Acrislines máme štěstí na opravdové srdcaře, kteří si dokážou poradit s jakoukoli svízelnou situací. Spokojenost klientů je pro nás klíčová. Kromě běžných provozních situací, se musíme vyznat ve všech zákonech a vyhláškách platných v České republice, ale i v nařízeních pro autobusovou dopravu vydaných směrnicemi Evropské unie. Zároveň současná on-line doba nese svá úskalí, a tak již zkrátka nestačí koupit autobus a jezdit. Konkurence je veliká a prosadit se dokážou pouze ti, co jsou na vše důkladně připraveni a nepodcení žádný sebemenší detail. A na to ve společnosti Acrilines pamatujeme. Na všechna odvětví máme skutečné odborníky a stále zdokonalujeme. Od profesionálních řidičů, kteří jsou stavebním pilířem této společnosti a mají najeto miliony kilometrů, přes dispečery, kteří dokážou vyřešit i neočekávané problémy. A že jich během dne může nastat spousta! Nesmíme zapomenout ani na oddělení IT a marketéry, bez kterých byste tento článek ani nečetli. 

Samozřejmostí společnosti Acrislines jsou pravidelná školení řidičů. Od profesní způsobilosti až po BOZP včetně pravidelné údržby našeho vozového parku. I proto se na nás můžete kdykoli obrátit a svěřit nám do rukou svou cestu. Protože s námi dojedete do cíle vždy bezpečně a s úsměvem.