O nás

Acrislines autobusová doprava, která nikoho nezklame

O nás

Acrislines autobusová doprava, která nikoho nezklame

Splnění dětského snu

Za primární myšlenkou celé společnosti stojí náš jednatel a majitel Vít Buranda. Myšlenka vlastní autobusové dopravy se mu v hlavě rodila už od dětství, kdy si na svůj vlastní vozový park zatím jen hrál. Cestu k fungující a silně expandující společnosti počal ve svých studentských letech, kdy se začal seznamovat s prací v dopravě na pozici stewarda ve společnosti RegioJet. V této době se v něm na plno probudila vášeň v autobusy a nedočkavě čekal na možnost rozšíření řidičského oprávnění na autobusy. Po jeho získání začal své první kilometry najíždět u stejné firmy, u které začínal na pozici stewarda. Poté získával další zkušenosti na linkách mezi Českem a Německem pro další velkou autobusovou společnost DB.

Tyto velmi cenné zkušenosti, které ve větší míře získával jako brigádník, poněvadž po celou dobu primárně pracoval v rodinné firmě zabývající se developmentem a výstavbou domů RD Rýmařov. Zde získal asi tu nejcennější životní zkušenost a tou bylo "tah na branku" spojenou s podnikáním. Proto se v roce 2020 rozhodl koupit svůj první autobus, na kterém si i sám dělal řidiče a díky své píli, houževnatosti a empatičnosti, kdy dokázal svým klientům po každé vyjít vstříc, se může dnes pyšnit tím, že za necelé dva roky vlastní vozový park s osmi autobusy. A co je jisté, tak na tomto čísle zcela jistě nekončí, poněvadž se obklopil zkušenými lidmi, kteří mu pomáhají "zdravě růst".

A to vše by nikdy nešlo bez plné podpory Vítkovi přítelkyně Nikol, která ho od samého počátku plně podporuje a zároveň i z její hlavy vzešel nápad názvu Acrislines.

Svoji lásku k dopravním prostředkům završil získáním pilotního průkazu. A teď už jen ty kapitánské zkoušky 😉.

O nás

Řídit autobus můžete sami, ale už ne autobusovou společnost

Zákon úspěchu je, obklopit se srdcaři

Provozovat jeden autobus je velmi složité, ale řídit autobusovou společnost bez dobrého týmu je nereálné.

Podnikání v autobusové dopravě patří administrativně mezi nejsložitější a nejnáročnější odvětvi, které nezvládne každý. Denně do svého cíle odvezeme tisíce lidí, za které neseme plnou odpovědnost a i proto je podnikání v této oblasti tak náročné na její provozování. A to by nešlo bez týmu lidí, kteří své práci nejen rozumí, ale kteří jí zároveň milují a neberou ji jako svou povinnost.

Ve společnosti Acrislines máme štěstí na opravdové srdcaře, kteří si dokáží poradit s jakoukoli svízelnou situací, kterou dokážou vyřešit k plné spokojenosti klientů. Kromě běžných provozních situací, se musíme vyznat se ve všech zákonech a vyhláškách platných nejen v České republice, ale i v nařízeních pro autobusovou dopravu vydaných směrnicemi Evropské unie. Zároveň současná on-line doba nese svá úskalí a tak již nestačí koupit autobus a jezdit. Konkurence je veliká a prosadit se dokážou pouze ti, co jsou na vše důkladně připraveni a kteří nepodcení žádný sebemenší detail. A na to ve společnosti Acrilines pamatujeme a na všechna odvětví máme skutečné odborníky. Od profesionálních řidičů, kteří jsou stavebním pilířem této společnosti a kteří mají najeto milióny kilometrů, přes dispečery, kteří dokáží vyřešit jakékoli neočekávané problémy a že jich během dne  může nastat spousta, až po IT a marketéry. bez kterých byste tento článek ani nečetli. 

Samozřejmostí společnosti Acrislines jsou pravidelná školení řidičů, od profesní způsobilosti až po BOZP včetně pravidelné údržby našeho vozového parku. A i proto se na nás můžete kdykoli obrátit a svěřit nám do svých rukou svůj osud, poněvadž s námi vždy dojedete bezpečně do cíle.