FAQ

Nenašli jste co jste hledali? Nejčastější otázky najdete zde!

FAQ

Nenašli jste co jste hledali? Nejčastější otázky najdete zde!

O nás

1Je vaše společnost pojištěna?
Kromě zákonného povinného pojištění, máme všechny autobusy pojištěny také havarijně, dále jsou pojištěna zavazadla cestujících. Nechybí ani pojištění odpovědnosti firmy.
2Jak jsou zkušení vaši řidiči?
Většina našich řidičů má již několikaleté zkušenosti. Spousta z nich má najeto více jak 1 milion km.
3Jaké máte storno podmínky objednávky?
Žádné! Pokud nevyjedeme, nic neplatíte. Stačí nám zavolat a objednávku jednoduše zrušíte.
4Co když potřebujeme odvézt více osob?
Naše společnost vám zajistí také dopravu většího množství přepravovaných osob. Spolupracujeme s dalšími dopravními společnostmi a můžeme zprostředkovat dopravu až dvaceti autobusy. Ale samozřejmě si dokážeme poradit i s akcemi, kde je zapotřebí zajistit i výrazně vyšší počet autobusů.
5Kolik stojí vaše služby?
Naše autobusová doprava patří mezi nejlevnější v okolí. Pro spolky, kteří nejsou plátci DPH nabízíme možnost fakturace na naší dceřinou společnost, která není plátcem. I proto můžeme nabídnou velice výhodné ceny.

O vozidlech

1Opravdu dorazíte, nebudeme na vás čekat?
Samozřejmě mohou nastat mimořádné situace, jako je např. porucha autobusu, ale ve svém vozovém parku máme několik dalších autobusů, které můžeme použít jako náhradu. Pokud by nastala situace, že bychom měly všechny vozidla obsazená, máme smlouvy s našimi partnery o vzájemné výpomoci a půjčíme si autobus, který vás odveze. Nenecháme vás ve štychu!
2Jsou vaše autobusy bezpečné?
Celý náš vozový park prochází pravidelnou kontrolou a údržbou. V rámci českého zákona autobusy prochází každoroční náročnou kontrolou na STK. Pravidla na provoz autobusové dopravy jsou opravdu tvrdá a nekompromisní, a my je bez výjimky dodržujeme.
3Jezdíte i do zahraničí?
Ano, i do zahraničí vás odvezeme. Provoz autobusové dopravy v rámci EU podléhá náročným administrativním úkonům, ale naše společnost Acrislines má všechny tyto povinnosti splněné.
4Nabízíte v autobusech i občerstvení?
Na zájezdových autobusech nabízíme kromě možnosti zakoupení občerstvení i kávu, čaj nebo čokoládu, kterou mají cestující ZDARMA!
5Jsou vaše autobusy vhodné i pro převoz dětí?
ANO! Naše autobusy nabízí pro maximální bezpečí dětí bezpečnostní pásy.
6Mají vaše autobusy klimatizaci?
Autobusy, které jsou určeny pro dálkovou přepravu osob anebo dopravu škol a školek, mají klimatizaci.