Naše služby

Dbáme na pohodlí a maximální bezpečnost

Naše služby

Dbáme na pohodlí a maximální bezpečnost

KOMFORT

Maximální pohodlí a plně klimatizované autobusy.

BEZPEČNOST

Vozidla mají zádržné systémy pro všechny přepravované osoby

SERVIS

Vozový park prochází pravidelnou údržbou a servisem.

ZKUŠENOSTI

Řidiči mají za sebou miliony najetých kilometrů.

OBČERSTVENÍ

Na palubě našich vozů jsou k dispozici teplé a chlazené nápoje.

NADMĚRNÁ ZAVAZADLA

Možnost přepravy objemných zavazadel a kol převozním vozíkem.

VELKÁ KAPACITA

Zajistíme přepravu i neomezeného počtu přepravovaných osob.

CESTY PO EVROPĚ

Máme vyřízeny veškeré dokumenty potřebné pro cesty po celé EU.

Zájezdová doprava pro veřejnost

Zajišťujeme soukromou přepravu osob pro cestovní kanceláře, města, spolky apod. Vaše zákazníky dopravíme na hory, k moři nebo na vícedenní pobytové zájezdy. Zároveň vám zajistíme dopravu na jednodenní výlety do muzeí, na adventy či nákupy. Naše autobusy splňují podmínky pro cestování po EU.

Doprava dětí ze škol a školek na jejich aktivity

Nabízíme přepravu dětí do různých destinací, a to nejen po celé České republice. Naše služby můžete využít při pořádání škol v přírodě, poznávacích výletů, školních lyžařských výcviků apod. Zároveň nabízíme přepravu a svoz dětí na různé denní aktivity jako jsou např. plavání nebo bruslení. Autobusy pro dopravu dětí disponují zádržnými bezpečnostními systémy.

Individuální přeprava a transfery na letiště

Potřebujete-li se dostat z letiště nebo na letiště kdekoli po Evropě a nechcete se zabývat parkováním? Nebo vaše auto nepobere všechny cestující a zavazadla? Nabízíme vám individuální dopravu osobním vozem nebo mikrobusem až pro 8 cestujících. Zároveň nabízíme transfery na letiště Václava Havla v Praze.

Svoz firemních zaměstnanců

Firmám nabízíme dlouhodobou spolupráci v rámci svozu zaměstnanců do jejich zaměstnání. Svým pracovníkům můžete nabídnout benefit ve formě dopravy zdarma a nespoléhat se na přeplněné pravidelné linky s rizikem pozdních příchodů do zaměstnání. 

Přeprava sportovních klubů a kroužků

Pokud pravidelně (i nepravidelně) jezdíte na sportovní soutěže nebo zápasy a stále řešíte starosti s odvozem celého týmu, oddílu nebo kroužku, tak již nemusíte. Odvezeme vás i vaše parťáky, a to i včetně víkendů kamkoli za vaším soupeřem a po cestě místo řízení můžete společně spřádat plány na vítězství.

Rozvoz svatebních hostů

Pokud plánujete svatební hostinu anebo jinou významnou událost a chcete, aby se všichni bavili a náležitě si celý den užili s vámi, tak nechte starosti s odvozem svých hostů na nás. Pro tyto události vám jsou k dispozici Škoda Superb anebo mikrobus VW Transporter pro 8 cestujících.

Doprava pro firmy a korporáty

Naše autobusy jsou k dispozici i firmám a korporátním společnostem. Zajistíme vám dopravu na teambuildingy nebo firemní zájezdy. V rámci služeb jsme vám schopni zajistit také kompletní služby včetně programu. Nabízíme také individuální přepravu osob pro firemní zákazníky, kdy odvezeme vás nebo vaše klienty z nebo na letiště, včetně pomoci se zavazadly.

Náhradní autobusová doprava

Jste rovněž dopravcem a zastihly vás komplikace? Jsme okamžitě připraveni nabídnout vám pomocnou ruku při řešení této situace. Také zajišťujeme náhradní autobusovou dopravu v případě plánovaných výluk a nenadálých událostí na železničních tratích. 

Nabízíme také služby stewarda

V rámci nadstandardních služeb nabízíme i služby stevarda, který vás a vaše zákazníky uvítá, uvede každého na své místo a během jízdy zajistí občerstvení.  Služba stevarda je požadavkem nad rámec běžných poskytovaných služeb a rádi vám ho zajistíme na základě vaší individuální poptávky.